Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu www.bip.gov.pl

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wszp_2/templates/wszp/functions.php on line 201

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wszp_2/templates/wszp/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Nocna i świąteczna opieka lekarska i pielęgniarska POZ

 

Szpital zabezpiecza opiekę medyczną dla pacjentów z Przemyśla i powiatu przemyskiego w ramach nocnej i świątecznej opieki lekarskiej i pielęgniarskiej podstawowej opieki zdrowotnej.

Świadczymy usługi ambulatoryjne i wyjazdowe od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 oraz w soboty, niedziele, święta i inne dni ustawowo wolne od pracy przez całą dobę.

Świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej obejmują:

  • poradę lekarską udzielaną w warunkach ambulatoryjnych, w bezpośrednim kontakcie z pacjentem lub telefonicznie oraz w przypadkach uzasadnionych stanem zdrowia pacjenta w miejscu jego zamieszkania.
  • świadczenia udzielane przez pielęgniarkę w warunkach ambulatoryjnych lub w miejscu zamieszkania pacjenta, zlecone przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego, wynikające z potrzeby zachowania ciągłości leczenia lub pielęgnacji.

Telefony: 16 677 50 28 lub 16 677 50 19.

 

Kategoria: