Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu www.bip.gov.pl

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wszp_2/templates/wszp/functions.php on line 201

ZP/3/WR/2/2015

Informacja o zawarciu umowy na dostawę energii cieplnej dla potrzeb centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej dla Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu - obiekty byłej Woj. Kolumny Transportu Sanitarnego w Przemyślu.

1/WR/8/2015

Informacja o zawarciu jednej umowy w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie z wolnej ręki na: sukcesywną  dostawę odczynników, kontroli i akcesoriów do analizatorów chemiluminescencyjnych IMMULITE ONE i IMMULITE 2000 z udziałem w kontroli międzynarodowej dla badań wykonywanych z wykorzystaniem analizatora immunochemicznego IMMULITE 2000 oraz  dzierżawę aparatu IMMULITE ONE (postępowanie nr: 1/WR/8/2015 – wg ewidencji zamawiającego).

4/WR/2/2014

Informacja o zawarciu umowy w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego dot. usługi odprowadzenia ścieków i dostawy wody - do Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu.

2/WR/2/2015

Informacja o zawarciu umowy dot.: wymiany z montażem lampy RTG do angiografu firmy Siemens Axiom Artis FC.