Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu www.bip.gov.pl

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wszp_2/templates/wszp/functions.php on line 201

DZP/8/PN/2020

Dostawa drobnego sprzętu endoskopowego oraz preparatów do mycia i dezynfekcji endoskopów

DZP/13/PN/2020

 

NA USŁUGĘ ODBIORU, TRANSPORTU I UTYLIZACJI  ODPADÓW MEDYCZNYCH ORAZ  INNYCH  WYTWARZANYCH PRZEZ

 

WOJEWÓDZKI SZPITAL IM. ŚW. OJCA PIO W PRZEMYŚLU

 

 

 

DZP/6/PN/2020

Sukcesywne dostawy nabiału dla Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu.

DZP/24/PN/2020

Sukcesywne dostawy stentgraftów dla Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu.

DZP/40/PN/2019

Postępowanie dot. zamówienia publicznego pn.: "Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych- II '' – na rzecz Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu znajduje się na tej samej stronie internetowej - w zakładce Smart PZP.

ZP/39/PN/2018

usługa odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych oraz innych wytwarzanych przez Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu 

DZP/20/PN/2020

Sukcesywne dostawy gwoździ kaniulowanych do lecznia złamań kości piętowej- w zakładce SMART PZP.

INFORMACJA

W nawiązaniu do nowelizacji ustawy PZP wprowadzającej obowiązek  komunikacji elektronicznej zamawiających z wykonawcami  - Dyrekcja tut. szpitala uprzejmie prosi przyszłych potencjalnych wykonawców składających oferty do postępowań przetargowych o przygotowanie osób odpowiedzialnych za składanie ofert i zabezpieczenie ich w elektroniczny podpis. Powyższe ma na celu płynne wdrożenie ww. elektronizacji zamówień publicznych. 

DZP/16/PN/2020

Postępowanie dot. zamówienia publicznego pn.: "Sukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego do pracowni hemodynamiki i angiologii II'' – na rzecz Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu znajduje się na tej samej stronie internetowej - w zakładce Smart PZP.