Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu www.bip.gov.pl

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wszp_2/templates/wszp/functions.php on line 201

ŚWIĄTECZNY FESTYN Z MIKOŁAJEM W SZPITALU

W sobotę 12.12.2015r. w ramach Świątecznego Festynu na Rynku Miasta Przemyśla organizowanego przez GEOFIZYKĘ KRAKÓW S.A. oraz PGNiG S.A.- Św. Mikołaj odwiedził i  obdarował prezentami najmłodszych pacjentów przebywających na oddziałach dziecięcych Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu.

Akcja Mikołajowa dala małym pacjentom dużą dawkę radości i szczęścia charakterystycznego dla okresu dzieciństwa. Również Mikołaj otrzymał prezent od dzieci, i to najpiękniejszy –  piosenkę dedykowaną dla niego i uśmiech.

Takie wydarzenia dają poczucie, że wśród nas są ludzie, dla których ważne jest aby bezinteresownie czynić coś dobrego. Coś co dzieje się tylko po to, by ktoś inny się uśmiechnął lub nabrał sił.


Podziękowanie dla WOŚP

Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio otrzymał cenne prezenty. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazała oddziałowi ratującemu życie - SOR aparat do znieczulenia ogólnego, analizator parametrów krytycznych, zestaw do trudnej intubacji, 2 kardiomonitory, respirator. Otrzymana aparatura medyczna to sprzęt wysokiej jakości umożliwiający w sposób bezpieczny i z zachowaniem wszystkich standardów diagnozować i leczyć.

Pragniemy serdecznie podziękować fundacji WOŚP za przekazany w darze specjalistyczny sprzęt medyczny, który przyczyni się do podniesienia standardów opieki medycznej. Zapewniamy, iż otrzymany sprzęt pozwoli na zapewnienie jeszcze lepszej opieki pacjentom Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

   

 

Mikołaj na Oddziałach Dziecięcych

Mikołaj po raz kolejny nie przyszedł z pustymi rękami. Każde dziecko, które ten wyjątkowy dzień spędzało w szpitalu otrzymało prezent w postaci paczki ze słodyczami.

Fundacja Banku Zachodniego WBK, Supra Brokers, MZK w Przemyślu, MPEC w Przemyślu zadbali o to by napisane wcześniej listy trafiły do Św. Mikołaja, a Mikołaj zrealizował życzenia najmłodszych.

Okazało się ,że radość i nadzieja mają większą moc działania od najsilniejszych leków.

Przejdź do galerii

 

XVI Dni Onkologiczno-Chirurgiczne ARŁAMÓW 2015r.

4 grudnia 2015 r. w Hotelu „ARŁAMÓW” , w ramach XVI Dni , spotkało się zacne grono osób, które swoje życie związało z medycyną. Celem interdyscyplinarnego spotkania było poszerzenie horyzontów poznawczych w zakresie nowoczesnych metod leczenia nowotworów. Wzrost dynamiki zachorowań na raka stanowi podstawę do dzielenia się nowymi osiągnięciami w chirurgii onkologicznej. 


PISZĄ O NAS: LINK