Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu www.bip.gov.pl

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wszp_2/templates/wszp/functions.php on line 201

PODZIĘKOWANIE

Szanowni Państwo, przez wiele lat wraz z Wami tworzyłem część firmy. Był to czas bardzo pracowity, i przez to owocny w wiele inwestycji i innych przedsięwzięć. Przez ten czas zdążyłem dobrze poznać załogę zakładu. Zdobyte tutaj doświadczenie jest bezcenne.

Dziś, w dniu, w którym kończę pracę w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, pragnę wszystkim złożyć wyrazy podziękowania. Dziękuję za współpracę wszystkim pracownikom, którzy pragnęli aktywnie i skutecznie zmieniać rzeczywistość. Dzięki współpracy mogliśmy realizować wiele odważnych planów, wykorzystując istniejące realia i możliwości.

Jednocześnie dziękuję moim przełożonym za zaufanie jakim mnie obdarzyli. Wieloletnia praca w tej placówce była dla mnie lekcją życia.

Funkcjonowanie Szpitala stanowiło bardzo istotny element w zapewnieniu bezpieczeństwa zdrowotnego, pomocy i opieki potrzebującym. Prowadzenie takiej działalności wymagało wiele poświęcenia, zaangażowania w codzienną pracę i determinacji oraz umiejętności stawiania problemów innych ludzi ponad swoje dobro.

Zatem, kieruję do Państwa szczególne wyrazy uznania i serdeczne podziękowania za wieloletnią odpowiedzialną współpracę, mając też nadzieję na jej kontynuowanie w nowych realiach.

Życzę, aby dalsza praca była dla Was źródłem satysfakcji, a trud i wysiłek w nią włożony zaowocował dalszym rozwojem Szpitala, poszerzaniem usług medycznych i zapewnianiem jemu odpowiedniej pozycji na rynku zdrowia publicznego.

Życzę Państwu również wszelkiej pomyślności oraz samych sukcesów zarówno w życiu osobistym , jak i zawodowym.

31 grudnia 2014

                                                                                       dr inż. Janusz Hamryszczak

 

OSTATNI DZIEŃ W PRACY DYREKTORA JANUSZA HAMRYSZCZAKA

Ponad 7 lat temu witał się z nami rozpoczynając nową drogę jako Dyrektor Naczelny Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu. Teraz się z nami żegna, choć nie do końca.

Czas niesie nowe okoliczności i nowe wyzwania. Zmieniające się wokół nas warunki zmuszają do podejmowania wyzwań, często trudnych. U jednych trudność polega na tym, że ciężko jest coś zmienić, a u innych, że nowe wyzwania nakręcają pozytywną energią.

Nie mniej bez zmian i ciągłego dostosowywania się do nich nie ma ewolucji, a jak nie ma ewolucji , to drepczemy w miejscu i świat nie posuwa się do przodu.

Mamy nadzieję, że kolejne zmiany, z którymi przyjdzie się zmierzyć Dyrektorowi, właśnie w taką pozytywną energię uda Mu się zamienić.

31 grudnia 2014r. był ostatnim dniem pracy Dyrektora Naczelnego w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, ponieważ wyraził zgodę na sprawowanie stanowiska Zastępcy Prezydenta Miasta Przemyśla. Przez cały okres zatrudnienia wykazywał ogromne zaangażowanie, pracę dyrektora łączył z pasją, najważniejsze zawsze było dla Niego dobro Szpitala i Pacjenta.

Wiele zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej misji oraz spełnienia planów i pomyślności w dalszej karierze zawodowej życzą.


                                                  Pracownicy Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu


  

Podziękowania

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku, pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz złożyć Naszym Sponsorom, Przyjaciołom, Partnerom i Sympatykom moc gorących życzeń zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu