Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu www.bip.gov.pl

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wszp_2/templates/wszp/functions.php on line 201

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wszp_2/templates/wszp/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Dar Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

WOŚPSzpital Wojewódzki im. Św. Ojca Pio w Przemyślu od dnia 18.03.2010r. poszerzył swoją bazę diagnostyczną dzięki darowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o nowoczesny aparat ultrasonograficzny (USG) produkcji Philips Medical Systems.

USGSzpital Wojewódzki im. Św. Ojca Pio w Przemyślu od dnia 18.03.2010r. poszerzył swoją bazę diagnostyczną dzięki darowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o nowoczesny aparat ultrasonograficzny (USG) produkcji Philips Medical Systems. W związku z tym znacząco poprawi się diagnostyka w Zakładzie Radiologicznym. Jest to darowizna którą szacuje się na wartość około 300 000 zł.

Przy bardzo trudnej naszej sytuacji finansowej jest to bardzo cenny dar. Jest to aparat dobrze wyposażony, posiadający 5 głowic różnego rodzaju, będzie można go wykorzystywać w badaniach: naczyniowych, endorektalnych, ginekologicznych, w położnictwie, w obrazowaniu ogólnym pacjentów pediatrycznych w tym i w zakresie noworodkowym oraz w badaniach dla dorosłych.

Do pracowni ultrasonograficznej wraz z aparatem USG Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zakupiła odtwarzacz DVD z bajkami dedykowany dla dzieci.

Kategoria: