Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu www.bip.gov.pl

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wszp_2/templates/wszp/functions.php on line 201

Podziękowanie

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu serdecznie pragnie podziękować Firmie Diaverum Polska sp. z o.o. w Warszawie, Aesculap Chifa sp. z o.o. Nowy Tomyśl, Eko-Styl sp. z o.o. w Leżajsku, Sartedt Sp. z o.o. Stare Babice, Procardia Medical sp. z o.o w Warszawie, Electus S.A. w Lubinie za finansowe wsparcie oraz firmie Catermed sp. z o.o. w Krakowie za przygotowanie cateringu na uroczystość odsłonięcia i poświęcenia tablicy upamiętniającej nadanie szpitalowi imienia Świętego Ojca Pio.

Podziękowanie

Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu składa serdeczne podziękowania PZU "Życie" za dofinansowanie zakupu defibrylatora dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

XI Podkarpackie Dni Onkologiczno - Chirurgiczne

W dniach 13-14 maja 2010r. w Zespole Zamkowo - Parkowym w Krasiczynie odbyły się kolejne XI Dni Onkologiczno - Chirurgiczne. Organizatorem sympozjum był Oddział Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Naczyń Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, Podkarpacki Oddział Towarzystwa Chirurgów Polskich, Komitet Zwalczania Raka w Przemyślu.