Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wszp_2/templates/wszp/functions.php on line 201

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wszp_2/templates/wszp/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Wolontariusze ORANGE pomagają dzieciom

orange 1Wolontariusze ORANGE pomagają dzieciom.

Nic tak nie otwiera serca darczyńcy jak prawdziwe podziękowanie. Niby truizm, ale jego brak lub niewłaściwa forma może nie tylko zniechęcić, ale także urazić darczyńcę. Nie może to być zwyczajny komunikat lecz pełne wdzięczności „ Dziękuję”. Podziękowanie powinno mieć specjalną oprawę, a składać powinna je najważniejsza osoba w instytucji.

Najważniejszą częścią akcji było wyjątkowe wydarzenie – spotkanie z darczyńcą. W ramach akcji pomalowali sale dla małych dzieci wraz z dekoracją ścian w bajkowe motywy oraz wymienili oświetlenie w świetlicy.

 

 

W dniu 4 lipca br na spotkaniu z panem Januszem Osiadły było poważnie o roli idei pomagania i z humorem. W przyjaznej atmosferze  dyrektor docenił  otwartość na potrzeby, serce, życzliwość i pomoc. Wręczył imienne podziękowanie za najważniejszą pracę bo na rzecz drugiego człowieka.

DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY SUKCESÓW

 

GALERIA