Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu www.bip.gov.pl

Wolontariusze ORANGE pomagają dzieciom

orange 1Wolontariusze ORANGE pomagają dzieciom.

Nic tak nie otwiera serca darczyńcy jak prawdziwe podziękowanie. Niby truizm, ale jego brak lub niewłaściwa forma może nie tylko zniechęcić, ale także urazić darczyńcę. Nie może to być zwyczajny komunikat lecz pełne wdzięczności „ Dziękuję”. Podziękowanie powinno mieć specjalną oprawę, a składać powinna je najważniejsza osoba w instytucji.

Najważniejszą częścią akcji było wyjątkowe wydarzenie – spotkanie z darczyńcą. W ramach akcji pomalowali sale dla małych dzieci wraz z dekoracją ścian w bajkowe motywy oraz wymienili oświetlenie w świetlicy.

 

 

ZP/17/PN/2019

Dostawa odczynników, testów i materiałów do wykonywania badań z zakresu analityki, mikrobiologii i serologii wraz z dzierżawą aparatów i sprzętu pomocniczego oraz ich serwisowaniem dla Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu- postępowanie zostało ogłoszone na portalu SMART PZP

Oficjalne przekazanie karetki z Paderborn

padebronW dniu 13 czerwca  nastąpiło oficjalne przekazanie karetki-dar władz miasta Paderborn dla naszego szpitala. Ambulans to dar władz niemieckiego miasta Paderborn dla Przemyśla. Oba miasta od wielu lat współpracują ze sobą.

Z Niemiec do Przemyśla przyjechali :

-     Ralf  Schmitz Branddirektor Freiwillige Fekerwehr Paderborn

-     Johannes Mollemeier Brandahtmann Freiwillige Freuerwehr Paderborn

 

GALERIA

Biała Sobota w szpitalu

biala sob 01Na coroczne badanie  poziomu PSA wraz z badaniem palpacyjnym gruczołu krokowego powinien się zgłaszać, każdy mężczyzna po 50 roku życia.

Wychodząc naprzeciw standardom lekarze urolodzy Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu  i Fundacja SANITAS po raz kolejny w dniu 8 czerwca przebadało się prawie 60 mężczyzn . W tej grupie  w 4  przypadkach PSA wynosiło powyżej 4,0 ng/ml. W tych sytuacjach lekarze zalecili dalsze badania diagnostyczne.

Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszej akcji.

                           GALERIA