Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu www.bip.gov.pl

DZP/5/PN/2020

Postępowanie dot. zamówienia publicznego pn.: "Dostawy sprzętu jednorazowego do pracowni hemodynamiki i angiologii I'' – na rzecz Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu znajduje się na tej samej stronie internetowej - w zakładce Smart PZP.

DZP/5/PN/2020

Postępowanie dot. zamówienia publicznego pn.: "DOSTAWY SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO DO PRACOWNI HEMODYNAMIKI I ANGIOLOGII i'' – na rzecz Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu znajduje się na tej samej stronie internetowej - w zakładce Smart PZP.

DZP/28/PN/2019

Modernizacja Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii, wykonanie zmian technologicznych

oraz remontu Apteki Szpitalneji adaptacjapomieszczeń jadalni na pomieszczenia administracyjne

w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu.

Wolontariusze ORANGE pomagają dzieciom

orange 1Wolontariusze ORANGE pomagają dzieciom.

Nic tak nie otwiera serca darczyńcy jak prawdziwe podziękowanie. Niby truizm, ale jego brak lub niewłaściwa forma może nie tylko zniechęcić, ale także urazić darczyńcę. Nie może to być zwyczajny komunikat lecz pełne wdzięczności „ Dziękuję”. Podziękowanie powinno mieć specjalną oprawę, a składać powinna je najważniejsza osoba w instytucji.

Najważniejszą częścią akcji było wyjątkowe wydarzenie – spotkanie z darczyńcą. W ramach akcji pomalowali sale dla małych dzieci wraz z dekoracją ścian w bajkowe motywy oraz wymienili oświetlenie w świetlicy.